14Apr

Eliz yeni sohbet arkadaşımız…

Güzel kızımız 17 aylık oldu…geçtiğimiz dönemde Eliz heyseyden önce Ayran Canavarı oldu !

14.04.2013

14.04.2013

Eker Ayran favorisi, günde 3 tur eker ayran içmeden durmuyor 🙂

Beraber parka gidiyoruz ve yolda marketten Eker ayranımızı alıyoruz hanım efendi parkta oynarken bir yandan ayranını içiyor :).

Artık arkadaşımız diyorum çünkü her söylediğimizi anlıyor, tüm kelimeleri biliyor, burnunu ve ayaklarını gösterip babasını sabah işe giderken babasını giydiriyorr…

Tv kumandasını ve iphone kullanmayı biliyor acip ekran kilidini dahi açıyor .

Salıncakta sallanıp, kaydırakta kayma konusunda uzman bisikletler çok ilgisini çekiyor dolayısı ile sanırım artık bir tane alma vaktimiz geldi.

Yemek konusunda çok zevkli kızım aynı babasına çekmiş, patates kızartması, balık, makarna en sevdikleri ama tüm lezzetli yemekleri babasının kucağında yiyor 🙂 tabi ben mest..

Dişlerimiz de artık çıktı tabi 12 tane dişimiz var elmayı bile elimize alıp ısırıyoruz… tuzlu kraker veya molka kafenin tuzlu kurabiyeleri favorilerimizden.

Herkezi zaten tanıyor uzun bir süredir ama artık oyunlar oynuyor minik arkadaşımız, bızz oyunumuzda işaret parmaklarımızı değdirince bızz sesi çıkıyor, bip oyunumuzda burnumuza parmak değiyor, ce eee oyunumuzda saklanıp elizi buluyoruzz.. cadırımız var arada ona saklanıyor bazen de aksamları işten gelince koltuk minderlerinden çadır yapıp saklanıyoruz ve eliz herseyi anlatıyor ıhh ıhh dilindee :), birde çok yeni şerefe öğrendik kızımla bardak tokuşturma keyfi..

dil deyince ilk kelimelerimiz : Haydaaa ! , Anne, Baba, baaa ( Bahar Demek Elizcede ), ohh bee ! , anaamm , hopp paa gibi nacizane kelimeler 🙂 cinsmi cins tabi bu familyadan bu çıkıyor işte 🙂 minik canavarrr…

Güzeller güzeli kız kim deyince tabiki haklı olarak kendini göstermeyide biliyor kızım , şimdilik bu kadar minik elizin maceraları devam edecek işallah sağlıklı ve güzel günlerle.. Herkezede aynını diyoruz….

Share this Story

About AlpOcal

© Copyright 2013, All Rights Reserved - Alp Ocal - RSS: www.alpocal.com/feed/